O serveru Clanky-v-aukci.cz

Komu je služba Clanky-v-aukci.cz určena?

Aukční server Clanky-v-aukci.cz zahájil svůj provoz, aby dal vzniknout novému atraktivnímu trhu s autorskými články. Jeho cílem je pomáhat autorům prosadit své texty u vydavatelů a zajistit, aby vydavatelé měli k dispozici zdroj, do kterého mohnou sáhnout v případě, že zrovna nemají potřebný obsah z vlastních zdrojů.

Jak může služba pomoci autorům?

Služba je určena autorům, kteří sice dokáží sepsat kvalitní, zajímavé a originální texty, ale již neví, jak své texty dostat ke vhodným vydavatelům.

Své články může do aukcí na tomto serveru vložit kdokoliv, kdo splňuje obchodní podmínky, a kdo je schopen sepsat působivý text na jakékoliv téma o minimální délce 1800 znaků, tj. 1 normostran.

Díky aukčnímu systému prodeje je autor za svá díla odměňován adekvátně podle pravidel tržní ekonomiky. Nemůže se tak stát, že by autor cenu článku výrazně podhodnotil, nebo naopak nadhodnotil.

Služba je vhodná rovněž pro autory, kteří dosud svá díla vystavovali pouze na svých osobních blozích. Obchodní podmínky tohoto serveru totiž povolují zveřejnění textů na osobním blogu autora po uplynutí tří měsíců od prodeje článku v aukci. Autoři tak mohou svůj článek nejprve nabídnout k prodeji a po uplynutí zmíněné doby mohou článek publikovat také na svém osobním blogu.

Služba Clanky-v-aukci.cz může zajistit zajímavou domácí práci pro lidi, kteří rádi a kvalitně píší, ale z rozličných důvodů nemohou sehnat zaměstnání. Prodej článků v aukci se tak může stát zdrojem jejich pravidelných příjmů, nebo alespoň zajímavým občasným přivýdělkem.

Jak může služba pomoci vydavatelům?

Služba Clanky-v-aukci.cz nabízí kvalitní a rozsáhlý zdroj originálních textů, které nebyly dosud nikde publikovány. Článek pro své noviny, časopis, e-zin, nebo webové stránky si tak může v aukci snadno koupit kdokoliv, kdo vyhovuje obchodním podmínkám.

Clanky-v-aukci.cz je pro vydavatele rovněž záchraným řešením v případě, že jim neočekávaně vypadane z vydání článek, se kterým počítali, a potřebují jej rychle nahradit náhradním textem. V takovém případě není nic snažšího, než navštívit aukční server Clanky-v-aukci.cz a vybrazit si některý z nabízených článků.Prostřednictvím tlačítka Kup teď může být kterýkoliv článek Váš během okamžiku.

Provozovatelé webových stránek se mohou díky aukčnímu serveru Clanky-v-aukci.cz plně soustředit na rozvoj a propagaci svého webu. Veškerý obsah pro své stránky mohou totiž snadno nakoupit v aukci. Provozovatelem webových stránek s unikátním a kvalitním obsahem se tak díky službě Clanky-v-aukci.cz může stát skutečně každý.

Mohu službu využít pro PR články?

Ačkoli není aukční server Clanky-v-aukci.cz primárně určen pro šíření PR článků, je i toto oblast, kde může být svým uživatelům nápomocen. Nabízíte-li novou službu nebo výrobek a potřebujete o něm dát vědět světu, není nic jednoduššího, než napsat zajímavou recenci, návod, srovnání, či jiný text, a ten nabídnout například za minimální cenu v aukci. Bude-li text opravdu zajímavý a kvalitní, jistě se najde vydavatel, který článek zveřejní.

Clanky-v-aukci.cz převrací obchod s PR články naruby. Již nebude nutné platit vydavatelům za zveřejnění článku. Nechte vydavatele, aby za originální a poutavé texty zaplatili Vám.